Stogai - Klaipėda

Prekiaujame banguotais šiferio lakštais, skardine ir čerpine stogo danga. Laukiame jūsų. Rimkai, Klaipėda

Lietaus surinkimo sistemos

Prekiaujame jau daug metų žinomomis - Budmat lietaus surinkimo sistemomis.

Šiltinimo medžiagos

Turime galimybę pasiūlyti "Šiloporo", "Paroc", "Ejot" ir kitų, žinomų, šiltinimo sistemoms priskiriamų gaminių.

 

Skardos lankstymas

Lankstome jums reikalingų matmenų skardą stogo suvedimams, lietvamzdžių sistemoms ir kitoms reikmėms

 

Stogo dangos

Stogas - vienas svarbiausių statinio elementų, todėl negalima į jo pasirinkimą žiūrėti pro pirštus. 

 03stogas.jpg

Skardinės stogo dangos:

Modulinę plieninę čerpę Venecja galima pasirinkti ne tik iš kelių populiariausių spalvų, bet ir iš dviejų unikalių skardos padengimų: švediškos Prelaq X-Matt ir vokiškos D-Matt (struktūra). Šie skardos padengimai apart savo svarbiausios, t.y. apsauginės funkcijos, dar turi didelę dekoratyvinę vertę. Dėl šių savybių modulinė plieninė čerpė Vencja tinka beveik kiekvienam klientui ir puikiai atrodys ant kiekvieno pastato stogo.

0200 tvakupig panna 1491807336 rszww340h340 30

Betoninės čerpės:

Benders betonines čerpes lengva kloti ant stogo, gražus vaizdas ir funkcionalumas daro čerpes populiariomis metai iš metų. Pasirinkite iš keturių formų: dviejų bangų Palema, vienos bangos Vienbangė, plokščia Carisma ar senovinė Romėniška. 

 Eurofala

Banguoti lakštai Eurofala:

Taikant naujausias technologijas, pilnai akredituota stogo dangos sistema suteikia galimybę planuoti gyvenamųjų, žemės ūkio ar pramoninių pastatų stogų dengimą nedegia, patvaria danga, kuri buvo mūsų kurta ir tobulinta dešimtmečius. Cembrit banguotieji lakštai gaminami pagal aukščiausius Europos kokybės standartus naudojant Portland cemento, mišrų sintetinį ir celiuliozės pluoštų mišinį ir armuojant jį sustiprinančiomis juostomis. “Cembrit” banguotieji lakštai siūlomi įvairių profilių, dydžių ir spalvų. Lakštai gali būti gaminami su sustiprinančiomis juostomis, nupjautais kampais ir pragręžtomis kiaurymėmis tvirtinimui. “Cembrit” banguotieji lakštai yra komplektuojami su įvairiausiais fibrocementiniais užbaigimo elementais ir detalėmis.